گرفته شد گیر کرد؟ تلاش کنید این ترفندها اخذ اقامت ترکیه خود را ساده کنید

PolyDamage for 3dsMax نکتهای که در حین تمدید اقامت باید به آنها توجه داشته باشید این است که اگر به هر طریقی قصد داشته باشید تا مدارک جعلی ارائه دهید، درخواست تمدید اقامت شما رد و ویزا هم باطل خواهد شد. یکی دیگر از مواردی که ایرانیان مقیم ترکیه باید به آن توجه کنند این است که در سالهای گذشته برای تمدید اقامت باید از دو ماه مانده به پایان اقامت، برای تمدید آن اقدام میکردند. شما میتوانید در طول مدت یک سال اقامت خود در کلاسهای یادگیری زبان این کشور شرکت کنید و در آزمونهای زبان معتبر ترکی مانند آزمون تومر شرکت کنید. افرادی که مجوز اقامت خانوادگی خود را به مجوز اقامت کوتاه مدت تغییر می دهند. به عنوان مثال چنانچه شرکتی در کشور ترکیه به ثبت برسانید و از طریق آن اجازه کار دریافت کنید قادر خواهید بود اقامت ۶ ماهه این کشور را بدست آورید و پس از گذشت ۶ ماه و دریافت اجازه ی کار از وزارت کار قادر به دریافت اقامت ۱ ساله خواهید بود. پس از گذشت این زمان و زندگی پیوسته شما با همسرتان بدون هیچ وقفه و طلاقی و البته پس از به اثبات رساندن آن، مجاز خواهید بود تا برای دریافت تابعیت کشور ترکیه اقدام بهترین محله های استانبول برای خرید ملک کنید. ᠎A rticle was generat​ed  with t he he᠎lp  of G᠎SA Content G᠎enerator Dem oversion!

 

لازم به ذکر است که ایرانیان میتوانند بدون دریافت ویزای این کشور تا مدت ninety روز در ترکیه اقامت داشته باشند. در غیر این صورت، اقامت آنها تمدید نخواهد شد. شما میتوانید با به همراه داشتن تمام مدارک ذکر شده، در آن تاریخ به سفارت ترکیه مراجعه کرده و برای تمدید اقامت این کشور اقدام کنید. ضمنا باید اسناد و مدارک اقامت قبلی خود را هم به سفارت این کشور ارائه کنید. اقامت حکم قضایی به اتباع خارجی که باید بر اساس تصمیم مقامات قضایی و یا اداری در ترکیه اقامت داشته باشند داده می شود. هرچند سود این روش بیشتر است اما برای دریافت اقامت باید تا زمان ساخت صبر کنید. به هنگام ثبت ازدواج در ترکیه، زوجین باید به زبان ترکی تسلط داشته باشند. ترکیه، کشوری زیبا در میان قاره اروپا و آسیا است که به دلیل منطقه جغرافیایی خاصی که دارد، جذابیتهای گردشگری زیادی برای شهروندان بینالمللی دارا میباشد. هزینه های مالیات برای one سال اقامت در ترکیه، 89 لیر به همراه eighty دلار می باشد. با دارا بودن ملک و زمین شما میتوانید اقامت سالیانه ترکیه را دریافت کنید. زبان رسمی این کشور ترکی می باشد و افرادی که به زبان ترکی استانبولی تسلط داشته باشند می توانند بهتر مراودات و نیازهای روزانه خود را برطرف نمایند.

 

ممکن است به این دلایل فرد پناهنده در کشور خود مورد تعقیب باشد یا تحت شکنجه و آزار و اذیت قرار گیرد و خطرات دیگری که فرد را از کشورش دور می کند. همچنین، بخش بزرگی از جامعه ترکیه به آزادی و تعدد ایده ها اعتقاد دارند، به گونه ای که باعث می شود اتباع بیگانه و یا سرمایه گذاران خارجی در این کشور احساس اطمینان و امنیت کنند، و این موضوع همان مساله مهم کلیدی است که هر فرد مهاجری بدنبال آن است. پیش از درخواست ویزای توریستی ترکیه بهتر است با روند درخواست این ویزا آشنا باشید تا بتوانید با موفقیت مراحل درخواست ویزا را پشت سر بگذارید. اما بد نیست به این نکته هم توجه داشته باشید که اگر ملک خریداری شده، ارزشی کمتر از این مقدار داشته باشد، به شما اقامت موقتی 5 ساله کشور ترکیه اعطا خواهد شد که میتوانید در این مدت ارزش املاک خود را به مقدار ذکر شده برای اخذ تابعیت ترکیه برسانید.

 

STEAMPUNK INDUSTRIAL BUILDING PACK ۵-.با توجه به احکام دینی به هنگام نکاح شرعی مسئله مهریه نیز مشخص می شود.نکته مهم این است که میزان مهریه در بین خانواده های ترکیه به مراتب کمتر از ایران است.ضمن اینکه به لحاظ حقوقی لزومی به تعیین مهر وجود ندارد.درواقع زندگی حقوقی خانواده های ترک با حیات دینی شان متفاوت است. شرایط دریافت ویزاهای موقت کشور ترکیه با توجه به نوع ویزای درخواستی متفاوت است. ازدواج یک ترک با یک خارجی و یا دو نفر خارجی که از یک کشور نیستند.توسط ماموران ازدواج در ترکیه میتواند صورت پذیرد که این دوشخص را به عقد همدیگر درمیآورند. همچنین یک وکیل در کشور ترکیه نیز در حدود a hundred and fifty هزار لیر را سالانه دریافت میکند. از جمله پایینترین نرخهای درآمد در ترکیه هم میتون به کارشناسی منابع انسانی اشاره کرد که سالانه تنها 15 هزار دلار درآمد دارد. در نظر داشته باشید که هزینههای ذکر شده ماهانه هستند و اکثر قراردادهای اجاره ملک هم به صورت سالانه ثبت میشوند.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “گرفته شد گیر کرد؟ تلاش کنید این ترفندها اخذ اقامت ترکیه خود را ساده کنید”

Leave a Reply

Gravatar